Școala Gimnazială Nr. 16 Take Ionescu Timișoara -

Școala Gimnazială Nr.16 Take Ionescu. Valori și principii în educație. Hotărâri ale Consiliului de Administrație. Olimpiade și concursuri școlare. Înscrierea în învățământul primar 2017-2018. Anunț concurs administrator de patrimoniu. Lista posturilor didacticecatedrelor vacanterezervate a fost actualizată, iar condițiile specifice de ocupare a posturilor pot fi consultate la secțiunea Mobilitatea personalului didactic. 2017 Școala Gimnazială Nr. 16 Take Ionescu Timișoara.

OVERVIEW

This site scoala16takeionescutimisoara.info presently has a traffic ranking of zero (the smaller the better). We have acquired one contacts and locations for scoala16takeionescutimisoara.info to help you correspond with them. This site scoala16takeionescutimisoara.info has been online for five hundred and twenty-seven weeks, eight days, eleven hours, and forty-nine minutes.
Locations
Online Since
Mar 2014

SCOALA16TAKEIONESCUTIMISOARA.INFO RANKINGS

This site scoala16takeionescutimisoara.info is seeing diverging amounts of traffic all round the year.
Traffic for scoala16takeionescutimisoara.info

Traffic ranking (by month) for scoala16takeionescutimisoara.info

Traffic ranking by day of the week for scoala16takeionescutimisoara.info

SCOALA16TAKEIONESCUTIMISOARA.INFO HISTORY

This site scoala16takeionescutimisoara.info was first documented on March 28, 2014. It is currently five hundred and twenty-seven weeks, eight days, eleven hours, and forty-nine minutes old.
REGISTERED
March

DOMAIN PERIOD OF EXISTANCE

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES SCOALA16TAKEIONESCUTIMISOARA.INFO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of scoala16takeionescutimisoara.info Mobile Screenshot of scoala16takeionescutimisoara.info Tablet Screenshot of scoala16takeionescutimisoara.info

AED

Remus Lucut

Donath 114/8

Cluj Napoca, Cluj, 300293

RO

SCOALA16TAKEIONESCUTIMISOARA.INFO HOST

We revealed that the main page on scoala16takeionescutimisoara.info took one thousand nine hundred and thirty-eight milliseconds to stream. I could not find a SSL certificate, so therefore we consider this site not secure.
188.215.51.242

NAME SERVERS

ns1.europadigitala.eu
ns2.europadigitala.eu

SERVER OPERATING SYSTEM

I detected that scoala16takeionescutimisoara.info is implementing the nginx admin operating system.

Școala Gimnazială Nr. 16 Take Ionescu Timișoara -

DESCRIPTION

CONTENT

This site states the following, "Valori și principii în educație." Our analyzers noticed that the web site said " Hotărâri ale Consiliului de Administrație." The Website also stated " Înscrierea în învățământul primar 2017-2018. Anunț concurs administrator de patrimoniu. Lista posturilor didacticecatedrelor vacanterezervate a fost actualizată, iar condițiile specifice de ocupare a posturilor pot fi consultate la secțiunea Mobilitatea personalului didactic."

VIEW MORE BUSINESSES

Scoala 174 Constantin Brancusi

Detalii despre inscrierea in invatamantul primar in anul 2015 gasiti la rubrica Inscrierea in invatamantul primar 2015. Cererile completate pot fi depuse la secretariatul scolii. Model cerere cu datele Asociatiei.

Pia Bratianu

Peace Through Traditional Toys and Games. Calatoria numerelor in jurul Europei. Trecând de la bulevardele aglomerate la străduţele cochete din zona Arcului de Triumf, ai surpriza să găseşti o şcoală. Înconjurată de copaci înalţi şi protejată de un gard impunător din zid, precum zidurile unui castel medieval. Două corpuri de clădire masive, unite printr-o pasarelă, în mijlocul cartierului rezidenţial Parcul Delavrancea. 8211; Școală cu regim de semiinternat. 8211; Sală de sport modernă.

Școala Gimnazială Alexandru Costescu Site oficial

Înscrierea în învățământul primar 2015. Să știi mai multe, să fii mai bun! 07, 03, 2015. Rezultate Evaluare Națională 2015 Școala Alexandru Costescu. 05, 18, 2015. 05, 15, 2015. 05, 15, 2015. 05, 14, 2015. 04, 07, 2015.

Școala Gimnazială Nr.184 Site oficial

Înscrierea în învățământul primar 2013. Lista admiși Clasa pregătitoare 2013-2014. Lista copiilor înscriși la Grădiniță 2013-2014. Inscrierea in invatamantul primar 2015. Înscrierea în învățământul primar 2013. Lista admiși Clasa pregătitoare 2013-2014. Lista copiilor înscriși la Grădiniță 2013-2014. Bine ați venit pe site-ul oficial al Școlii Gimnaziale Nr.